Masters Of Dirt zadebiutowało 20. i 21. czerwca w Johannesburgu, od razu ściągając największe gwiazdy FMX na świecie. Impreza składała się z dwóch szalonych nocy, wypełnionych po brzegi adrenaliną. Teraz szykujcie się na premierę Masters Of Dirt w Polsce, dokładnie za 3 miesiące w katowickim Spodku!

    To była pierwsza tej rangi impreza sportów ekstremalnych w Republice Południowej Afryki. Bohaterami spektaklu na stadionie w Johannesburgu stali się topowi zawodnicy FMX: Ronnie Renner, Brian Deegan, Greg Hartman, Alistair Sayer, Nick De Wit, Busty Wolter, Martin Koren i Remi Bizouard. Chłopaki jechali po bandzie, wyciągając ewolucje do maksimum! Dziesięciotysięczna publiczność została zahipnotyzowana ekstremalnymi trikami - wykonywanymi nie tylko na motocyklach, ale i na quadach, rowerach BMX czy mini bike’ach.

    Serca widzów zdobył Alistair Sayer z Botswany. Nie dość, że osiągnął wynik 9,5 m w Highest Air - dwukrotnie pokonując Ronniego Rennera (rekordzistę świata w skoku wzwyż) - to jeszcze wygrał w sobotę konkurs Best Whip. Po zwycięstwo w zawodach głównych sięgnął amerykanin Brian Deegan, założyciel legendarnej ekipy Metal Mulisha. Nawet on przecierał oczy ze zdumienia, gdy Vincent Massardier wykręcił z regularnej rampy motocyklowej dziesięciometrowe salto w przód na swoim BMX-ie. Nocny show wzbogaciły motywy typowe dla Masters Of Dirt, czyli widowiskowa pirotechnika i żywiołowa muzyka. Na koniec nie mogło zabraknąć odjechanego After Party w niegrzecznym stylu…

    Ronnie, Remi, Busty i Alistair to tylko kilka gwiazd polskiej edycji Masters Of Dirt. Impreza odbędzie się 17. i 18. października w Katowicach, bez względu na pogodę. Oprócz mistrzów z całego świata czekają na Was pokazy BMX w wykonaniu europejskiej czołówki, muzyka miksowana na żywo przez DJa, zmysłowe pokazy dziewczyn zionących ogniem i dwie, szokujące niespodzianki. To również jedyna okazja do podziwiania Bartka Ogłazy w Spodku!

    Bilety (już od 49 zł) są dostępne na stronie www.ticketpro.pl oraz w punktach sprzedaży Ticketpro na terenie całego kraju. Żeby je zdobyć wystarczy kliknąć link:http://spodekfmx.pl/